• Biblia młodego detektywa

Oprawa: twarda | Liczba Stron: 320 | Wymiary 19,50 x 25,50

Dla kogo Dla dzieci 0-6 lat, Dla dzieci 7-12 lat, Dla młodzieży
79.90
szt. Do przechowalni
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów. Dostaniesz 1 pkt za każdą wydaną złotówkę. 10 pkt = 1 zł na przyszłe zakupy.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14.9
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier InPost 18.9
Wysyłka za pobraniem - płatność kurierowi 24.9
Dostępność Mało
ISBN 9788381310109

Najbliższa wysyłka w poniedziałek 10.06

Masz pytanie?

„Biblia młodego detektywa” to niezwykła książka, która przenosi najmłodszych czytelników w pasjonującą podróż przez historie Pisma Świętego. Książka zawiera aż 320 stron w twardej oprawie, więc jest co czytać. Pozycja została opublikowana przez wydawnictwo Edycja Świętego Pawła. To zbiór opowieści, urozmaiconych komiksowymi scenami, a także pasjonujące śledztwo, które prowadzi przez tajemnice Pisma Świętego.

3 powody dla których warto kupić „Biblię młodego detektywa”: 

1. Biblijne historie z komiksowym wstępem przyciągające dzieci.
2. Cytaty z oryginalnego Pisma Świętego do poparcia treści biblijnych, które są podstawą wielu wartości i tradycji.
3. Nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2023 w kategorii „Książka dla dzieci”.

Biblijne historie z elementami komiksu

Na kartach „Biblii młodego detektywa” znajdziemy 28 historii. Pierwsze 14 z nich dotyczy opowieści ze Starego Testamentu, kolejne 14 z nich poświecone jest postaciom i wydarzeniom z Nowego Testamentu. W Starym Testamencie oprócz Boga – Stworzyciela świata, poznamy także Abrahama, Jakuba, Józefa, wielkiego króla Dawida, mądrego Salomona, a także proroków. Rozdziały z Nowego Testamentu poświęcone są przede wszystkim Jezusowi, jego Apostołom i pierwszym chrześcijanom. Każda opowieść po tytule zawiera króciutki komiks, wprowadzający w temat. Bohaterami komiksowych dialogów są Zosia i Tomek, którzy wyjaśniają czytelnikowi trudne pojęcia. Książkowe dzieci prowadzą śledztwa, w których szukają poszlak, dowodów i powiązań fragmentów Pisma Świętego z tematem w tytule. 

Dla kogo jest „Biblia młodego detektywa”?

„Biblia młodego detektywa” najbardziej spodoba się dzieciom, szczególnie starszym przedszkolakom i uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej. To właśnie w tym wieku dzieci zaczynają się coraz bardziej interesować światem wokół siebie. Biblia ta jest narzędziem do rozbudzenia ich ciekawości oraz wprowadzenia ich w fascynujący świat Pisma Świętego. Ta Biblia dostarcza dzieciom wspaniałych przygód, a także rozwija ich wyobraźnię, pomaga w kształtowaniu wartości oraz uczy o znaczeniu wiary i jej praktycznym zastosowaniu w życiu. Może być świetnym narzędziem edukacyjnym, a także doskonałą inspiracją do poszukiwania mądrości i dobra.

Oryginalne fragmenty Pisma Świętego 

W „Biblii młodego detektywa”, oprócz treści związanej z tematem, zamieszczone są również oryginalne cytaty, pochodzące z Pisma Świętego. Umieszczenie fragmentów Pisma Świętego w książce ma na celu przybliżenie dzieciom autentyczności i autorytetu samego tekstu, a także uczy je szacunku do źródeł. Dzięki obecności tych cytatów, młodzi czytelnicy mają okazję do sprawdzenia, co zawiera Biblia. 

Śledztwo w „Biblii młodego detektywa” 

W „Biblii młodego detektywa” podążamy za tropami sympatycznych detektywów, Zosi i Tomka. Młodzi czytelnicy wyruszają razem z nimi w ekscytującą podróż, podczas której rozwiązują zagadki i zgłębiają mądrość biblijnych opowieści. To właśnie poprzez to „śledztwo” dzieci mogą odkrywać bogactwo treści biblijnych w sposób interaktywny i angażujący. Każde zagadnienie czy pytanie, które pojawia się w książce, staje się pretekstem do poszukiwań i zgłębiania dalszych tajemnic.

„Biblia młodego detektywa” na prezent 

„Biblia młodego detektywa” została uhonorowana prestiżową Nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2023 w kategorii „Książka dla dzieci”. Wyróżnienie to świadczy o tym, że książka znalazła uznanie wśród ekspertów oraz społeczności katolickiej, będąc docenioną za swoją wartość edukacyjną, kreatywność i zaangażowanie w przekazywanie treści biblijnych w przystępny i inspirujący sposób. Z tego też powodu może być ona świetnym pomysłem na prezent na Pierwszą Komunię Świętą. Książka jest elementem serii, w której wydano również „Katechizm młodego detektywa”.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie