• Jak smakować życie - ks. Krzysztof Grzywocz

LICZBA STRON: 160 | OPRAWA: miękka ze skrzydełkami | WYMIARY: 12,2 x 19,5 cm |

Dla kogo Dla kobiet, Dla mężczyzn, Dla młodzieży
39.90
szt. Do przechowalni
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów. Dostaniesz 1 pkt za każdą wydaną złotówkę. 10 pkt = 1 zł na przyszłe zakupy.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14.9
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier InPost 18.9
Wysyłka za pobraniem - płatność kurierowi 24.9
Dostępność Mało
ISBN 9788395610455

Najbliższa wysyłka w poniedziałek 10.06

Masz pytanie?

„Jak smakować życie” księdza Krzysztofa Grzywocza to książka niezwykłego kapłana, który wie, jak cieszyć się każdym kęsem egzystencji i chce podzielić się tym z innymi. To lektura dla tych, którzy pragną żyć tu i teraz, wypełniając swoje dni radością i spokojem, na drodze do pełni szczęścia już tutaj, na ziemi. Pozycja liczy 160 stron w miękkiej oprawie ze skrzydełkami i została wydana przez Wydawnictwo 2 Ryby. 

3 powody, dla których warto mieć „Jak smakować życie” ks. Krzysztofa Grzywocza:

1. Pomoc w dokonaniu cennych życiowych wyborów w oparciu o wartości.
2. Spokojniejsze życie z mniejszym stresem dzięki propozycjom, jak żyć bez ciągłego pośpiechu.
3. Pomoc w odnalezieniu smaku w życiu poprzez pozbycie się balastu i oczyszczenie życia z niepotrzebnych elementów.

O czym jest „Jak smakować życie” ks. Grzywocza?  

Treść książki „Jak smakować życie” można sprowadzić do jednozdaniowej puenty: Nie można mieć wszystkiego! To prawda, a jednak aby wiedzieć, co oznacza i jak wprowadzić ją w życie, potrzeba czegoś więcej. Potrzeba wskazówek, przykładów, pytań do refleksji – i te właśnie znajdziemy w książce. Autor opowiada o tym, że chcąc posmakować wszystkiego, niczego nie poczuje się w pełni, dlatego ważna jest właściwa eliminacja, by skupić się na tym, co naprawdę ważne.  
W książce znajdziesz odpowiedzi na pytania: 
- Dlaczego wybieranie ubóstwa i upraszczanie życia to dwa pewne kroki w stronę szczęścia?
- Czym się różni ubóstwo od nędzy?
- Dlaczego warto rezygnować?
- Jak otworzyć się na nowe i zaufać ludziom?
- Jak odchudzić codzienność z tego, co niepotrzebne, by zyskać czas na to, co cenne?  

Dla kogo jest „Jak smakować życie”? 

„Jak smakować życie” to książka obowiązkowa dla ludzi, który chcą żyć pełnią życia tu i teraz. Nie za miesiąc, rok czy po śmierci, ale już tu, na ziemi. Ksiądz Grzywocz pokazuje, że jest to możliwe, żejuż sama droga do nieba i świętości może być pełna spokoju lub radości i jest to zgodne z Bożą Ewangelią. Treść książki zmienia ludzi, a także ich otoczenia. Ludzie pod jej wpływem oczyszczają swoją przestrzeń z niepotrzebnego, z wszystkich „przydasi”, zagracających codzienność, by pozostawić to, co najważniejsze – co nadaje życiu smak. To taka trochę instrukcja minimalizmu z mocnym, katolickim akcentem: po Bożemu, z wejściem w głąb siebie i sprawdzeniem, co w Twoim życie ważne, co drugorzędne, by pozostawić przede wszystkim to pierwsze.

Kim jest niezwykły kapłan Krzysztof Grzywocz? 

Ksiądz Krzysztof Grzywocz to kapłan smakosz najlepszych kęsów życia. Chce także innym pokazać, jak je dostrzegać i się nimi delektować. Stara się, aby to, co daje ludziom, smakowało im, dlatego daje to, co najlepsze. Był gorącym orędownikiem przyjaźni, serdecznych spotkań oraz górskich wędrówek. Często podkreślał znaczącą rolę odpoczynku w naszym życiu. Zaginął 17 sierpnia 2017 roku w Alpach Szwajcarskich.  Ceniony rekolekcjonista, egzorcysta i terapeuta. Autor publikacji, m.in. „Wartość człowieka”, „W mroku depresji”, „Uczucia niekochane”.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie