• Kawa z psychologiem - Maria Popkiewicz-Ciesielska

LICZBA STRON: 208 | OPRAWA: zintegrowana | WYMIARY: 12,2 x 18,9 cm |

Dla kogo Dla kobiet, Dla mężczyzn
39.90
szt. Do przechowalni
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów. Dostaniesz 1 pkt za każdą wydaną złotówkę. 10 pkt = 1 zł na przyszłe zakupy.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14.9
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier InPost 18.9
Wysyłka za pobraniem - płatność kurierowi 24.9
Dostępność Mało
ISBN 9788395154980

Najbliższa wysyłka w poniedziałek 10.06

Masz pytanie?

„Kawa z psychologiem” to książka Marii Popkiewicz Ciesielskiej – psycholożki z 40-letnim doświadczeniem terapeutycznym. Książka liczy 208 stron, wydanych w miękkiej, zintegrowanej oprawie dzięki Wydawnictwu 2 Ryby.  

3 powody do zakupu „Kawy z psychologiem”:

1. Doświadczony terapeuta: Autorka nie tylko posiada teoretyczną wiedzę, ale również bogate, praktyczne 40-letnie doświadczenie jako terapeuta.
2. Odważne stwierdzenia: Książka zawiera śmiałe i inspirujące cytaty, które mogą zmienić spojrzenie na życie, jak np. „Najczęściej tracimy w życiu cel. Właśnie wtedy ratuje nas poczucie sensu”.
3. Światło w mrokach: Nie jest to uniwersalne rozwiązanie na wszystkie problemy, ale raczej „snop światła”, który pozwala zobaczyć swoje życie jasno i wyraźnie.

Opis książki „Kawa z psychologiem” Marii Popkiewicz Ciesielskiej 

Książka „Kawa z psychologiem” podzielona jest na dwie części: pierwsza to „być kimś”, druga natomiast nosi tytuł „być z kimś”, ponieważ na nasze relacje z innymi bardzo wpływa to, jak czujemy się z samym sobą.  W środku  nie znajdziemy banałów, a poruszające, skłaniające do myślenia słowa. Ot, na przykład odważne i przestawiające zwrotnicę życia stwierdzenie: „Lepiej stracić w życiu cel, niż nie znaleźć jego sensu”. Książka nie jest i nie służy do terapii. Może być niejako jej uzupełnieniem, zachęceniem do niej, oswojeniem osoby psychologa, a zarazem zachętą do podjęcia pracy nad sobą. To nie remedium na całe zło tego świata, ani magiczna różdżka. Najbardziej można porównać ją do światła, wskazującego na to, czemu warto się w swoim życiu przyjrzeć. Książka ta jest ponadto zapisem rozmowy-wywiadu Marii Popkiewicz-Ciesielskiej z Adą Kwiatkowską. 

„Kawa z psychologiem” – nie wszystko zależy od Ciebie

„Kawa z psychologiem” Marii Popkiewicz-Ciesielskiej to książka pełna cennych wskazówek, dotyczących rozwiązywania problemów rodzinnych, małżeńskich i codziennej komunikacji. Bez względu na to, czy jesteś mężem, żoną, córką, bratem, ciocią czy siostrą, każdy znajdzie w niej coś wartościowego. Treści są aktualne i uniwersalne, a przystępna forma pozwala na szybkie czytanie w przerwach od codzienności. Zintegrowana oprawa i ciekawa okładka sprawiają, że książka jest idealnym prezentem. Polecana wszystkim, niezależnie od przekonań religijnych i politycznych, zgodna z moralnością chrześcijańską, lecz nie nawiązująca do niej bezpośrednio. Czytając tę książkę, uświadomisz sobie, że nie wszystko zależy od ciebie. Nosisz w sobie wcześniejsze pokolenia, a to nie tylko ciężki bagaż, ale też walizka pełna przydatnych rzeczy.

Kim jest Dr Maria Popkiewicz-Ciesielska – autorka „Kawy z psychologiem”?

Maria Popkiewicz- Ciesielska to psycholożka z 40-letnim stażem.  Na co dzień prowadzi gabinet psychoterapii we Wrocławiu. Jest także psychologiem  klinicznym i emerytowaną nauczycielką akademicką. Pracowała też w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie obroniła doktorat na temat zachowań człowieka w sytuacjach kryzysowych. Przez wiele lat prowadziła nauki dla narzeczonych oraz pomagała rodzinom w przezwyciężaniu kryzysów i konfliktów. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie