• Kecharitomene - ks. Dominik Chmielewski

Okładka: miękka | Liczba stron: 266 | Wymiary: 130 x 190 mm | Rok wydania: 2018

Dla kogo Dla kobiet
34.90
szt. Do przechowalni
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów. Dostaniesz 1 pkt za każdą wydaną złotówkę. 10 pkt = 1 zł na przyszłe zakupy.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14.9
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier InPost 18.9
Wysyłka za pobraniem - płatność kurierowi 24.9
Dostępność Mało
ISBN 978-83-66020-60-1
Masz pytanie?

„Kecharitomene” księdza Dominika Chmielewskiego to bestseller, sprzedany już w 100 000 egzemplarzy. Książka liczy 266 stron i została wydana przez wydawnictwo Sumus. Pełna łaski Maryja przedstawiona przez zakochanego w niej salezjanina, księdza Dominika Chmielewskiego, zapiera dech i pociąga kolejnych wojowników do armii Pana.

3 powody, dlaczego warto kupić „Kecharitomene” Ks. Dominika Chmielewskiego:

1. Religijny besteller: książka sprzedana w 100000 egzemplarzy.
2. Inspirujące świadectwa czytelników: teksty o nawróceniach, które poruszają kolejne osoby. 
3. Sekrety Maryi, pełnej łaski Matki Boga i człowieka. 

Co znaczy Kecharitomene? 

Tytuł książki – „Kecharitomene” – pochodzi z języka greckiego i oznacza „pełna łaski”. Oczywiście chodzi o Maryję, matkę Jezusa i nasza Matkę. Książka jest swoistą podróżą przez tajemnicę życia Maryi, pełnej łaski Matki Boga i człowieka. Odkrywamy w niej jej rolę w historii zbawienia. Autor poprzez starannie wybrane rozważania i modlitwy pomaga czytelnikowi zbliżyć się do Maryi, odkryć jej matczyną miłość oraz zrozumieć, jak możemy naśladować jej przykład w codziennym życiu.

O czym jest „Kecharitomene” ks. Chmielewskiego?

„Kecharitomene”, czyli najpiękniejsza kobieta Wszechświata, pełna łaski, budzi pokolenie wojowników, zapowiedziane już w Księdze Rodzaju. W książce o niej, będącej niezwykłym podręcznikiem walki duchowej, najpierw poznajemy Maryję, aby dowiedzieć się, kim Ona jest i zakochać się w niej. Po to, aby przyjąć zaproszenie do szkoły Maryi, w której pod jej wpływem i z mocą Ducha Świętego oraz autorytetem Jezusa Chrystusa, odkryć nieskończoną miłość Ojca Niebieskiego. Przygotuj się na przynależność do Pokolenia Niewiasty i zwycięstwa w walce o życie wieczne!

Ks. Dominik Chmielewski – kapłan, który ukochał Maryję

Ksiądz Dominik Chmielewski obecnie jest jednym z najbardziej znanych duszpasterzy. W młodości przez 15 lat ćwiczył sztuki walki Dalekiego Wschodu, osiągając wiele sukcesów. Zawrócił z tej ścieżki i w 2005 roku przyjął święcenia kapłańskie, by całkowicie poświecić się głoszeniu słowa Bożego. Obecnie chce walczyć dla Maryi siłą, którą od niej otrzymuje, pochodzącą z modlitwy i całkowitego oddania się jej na modlitwie różańcowej. 

Dla kogo jest książka „Kecharitomene” księdza Dominika Chmielewskiego?

„Kecharitomene” ks. Chmielewskiego to dobra pozycja zarówno dla kobiet – jako książka, w której mogą one znaleźć wzór do naśladowania, jak i dla mężczyzn – którzy czytając ją, mogą lepiej poznać swoją Matkę, mistrzynię wojowniczki modlitwą.  Czytelnicy najczęściej opowiadają, że książka jest pięknie napisana – „tylko ktoś, kto należy całkowicie do Maryi, może tak pięknie o Niej pisać”. „Kecharitomene” to także zbiór mądrych i inspirujących refleksji, który skierowany jest do każdego, kto pragnie zgłębić więź z Matką Bożą i doświadczyć jej obecności w swoim życiu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie