• Ślady ojca Przewodnik po budowaniu więzi - ks. Krzysztof Grzywocz, ks. Mirosław Maliński "Malina"

Oprawa: twarda | Wymiary: 135x200mm | Stron: 224

Dla kogo Dla kobiet, Dla mężczyzn
44.90
szt. Do przechowalni
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów. Dostaniesz 1 pkt za każdą wydaną złotówkę. 10 pkt = 1 zł na przyszłe zakupy.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14.9
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier InPost 18.9
Wysyłka za pobraniem - płatność kurierowi 24.9
Dostępność Mało
ISBN 978-83-966669-4-9

Najbliższa wysyłka w poniedziałek 10.06

Masz pytanie?

„Ślady ojca. Przewodnik po budowaniu więzi” księdza Grzywocza i księdza Malińskiego to praktyczny poradnik o pogłębianiu relacji z dzieckiem. Pozycja liczy 224 strony i została wydana dzięki Wydawnictwu 2 Ryby. 

3 powody do zakupu „Śladów ojca Przewodnika po budowaniu więzi”:

1. Inspirujące przesłanie: książka skupia się na budowaniu więzi rodzinnych i roli ojcostwa.
2. Praktyczne wskazówki: autorzy oferują konkretne rady, dotyczące budowania relacji rodzic-dziecko.
3. Doświadczeni autorzy: księża Grzywocz i Maliński to znani duszpasterze i terapeuci, którzy dzielą się swoją mądrością życiową.

Co znajdziesz w książce „Ślady ojca. Przewodnik po budowaniu więzi”?

W książce pt. „Ślady ojca. Przewodnik po budowaniu więzi” znajdziemy wiele:
•    odkrywczych tez, niekoniecznie popularnych współcześnie, jak ta, że „…ojcostwem można się też rozkoszować” czy „ojciec jako pasterz wprowadza swoje dziecko w świat wartości”.
•    praktycznych wskazówek: „Dla małych dzieci pojęcie ‘praca’ jest abstrakcyjne. One nie potrafią myśleć w tych kategoriach, zatem dobrze zastąpić tę abstrakcję konkretem. To znaczy zabrać dziecko do biura czy zakładu, by pokazać mu, gdzie i co robi jego ojciec”.
•    prawdziwych dialogów z ojcami jako wspierające przykłady, jak choćby: „chłopie, to samo i mnie się zdarza, nie przejmuj się, idź dalej, pracuj, ciesz się, kochaj ludzi”.

Dla kogo jest książka pt. „Ślady ojca. Przewodnik po budowaniu więzi”?

Książka księdza Krzysztofa Grzywocza i księdza Mirosława Malińskiego to pozycja przede wszystkim dla rodziców, szczególnie ojców – jednak warto aby przeczytała ją także mama, żona tegoż taty, aby wspierać go w pielęgnowaniu relacji ojcowskich i rodzinnych.  Może być świetnym prezentem dla świeżo upieczonego taty albo upominkiem na Dzień Ojca.

Kim są autorzy – ks. Krzysztof Grzywocz, ks. Mirosław „Malina” Maliński?

„Ślady ojca. Przewodnik po budowaniu więzi” to książka, która została napisana we współpracy dwóch księży: ks. Krzysztofa Grzywocza i ks. Mirosława Malińskiego. Co dwaj księża mają do powiedzenia o ojcostwie? Ano całkiem sporo, bo w swoim życiu wielu ojców spotkali. Zarówno tych, którzy podzielili się z nimi swoim dobrym doświadczeniem, jak i tych z problemami, którym po poradzie relacje zmieniły się na lepsze.

Ks. Krzysztof Grzywocz: Człowiek zakochany w Bogu bliskim, obecnym w tym, co zwykłe i codzienne. Wygłosił niezwykle inspirujące konferencje i publikacje na temat budowania więzi, roli wzajemności, wypoczynku, przyjaźni oraz samotności w codziennym życiu. 

Ks. Mirosław Maliński: Duszpasterz akademicki z Wrocławia, współtworzy Centralny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Maciejówka”. Od lat związany z ruchem Spotkań Małżeńskich, towarzyszy parom w przygotowaniu do małżeństwa. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie