• Zamiast czekać, zacznij żyć! - ks. Jan Kaczkowski

Liczba stron: 256

Dla kogo Dla kobiet, Dla mężczyzn
Brak towaru
44.80
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów. Dostaniesz 1 pkt za każdą wydaną złotówkę. 10 pkt = 1 zł na przyszłe zakupy.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14.9
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Odbiór osobisty w Radomiu 0
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier InPost 18.9
Wysyłka za pobraniem - płatność kurierowi 24.9
Dostępność Brak towaru
ISBN 9788324065691
Masz pytanie?

„Zamiast czekać, zacznij żyć!” to książka znanego świętej pamięci księdza Jana Kaczkowskiego. Pozycja ta została wydana przez Wydawnictwo Znak i liczy 256 stron, ujętych w twardej oprawie ze zdjęciem autora na zielonej okładce. Ta prosto napisana książka o uniwersalnym przesłaniu może zainspirować wielu, bez względu na ich wyznanie. 

3 powodu do zakupu książki Jana Kaczkowskiego „Zamiast czekać, zacznij żyć!”:

1.Inspirujące przesłanie motywacyjne: Książka zawiera motywujące przesłanie, skupiające się na aktywnym podejściu do życia i realizacji marzeń.
2. Przystępny styl pisania: Książka została napisana w sposób przystępny i zrozumiały dla szerokiego grona czytelników. Ksiądz Jan Kaczkowski używa prostego języka i przykładów z życia codziennego, co sprawia, że treści zawarte w książce są łatwe do zrozumienia.
3. Uniwersalne wartości: Choć książka opiera się na wartościach chrześcijańskich, zawiera także uniwersalne przesłanie, które może być inspirujące dla osób o różnych przekonaniach i wyznaniach.

Co znaczy „Zamiast czekać, zacznij żyć”?

Tytułowe hasło „Zamiast czekać, zacznij żyć!” jest wezwaniem księdza Kaczkowskiego do działania i myślenia o swoim życiu tu i teraz, nie czekania na kiedyś czy później. Tą dewizą, według której żył, ks. Kaczkowski chce nas obudzić, przypomnieć, jakie życie jest krótkie, kruche, nieprzewidywalne – a jednocześnie ważne i cenne. Jeśli tylko zaczniemy świadomie i z rozwagą podejmować decyzje, opierając swoje życie na Bogu, nasze życie będzie pełniejsze. 

O czym jest „Zamiast czekać, zacznij żyć!”?

Książka „Zamiast czekać, zacznij żyć!” podzielona została na sześć rozdziałów. Oprócz inspirującej treści znajdziemy w niej również grafiki, pomagające lepiej zrozumieć słowa. W książce znajdziemy wyjaśnienia księdza o tym, jak brzmi głos Boga, jak nie warto być tzw. pluszowym katolikiem, za czym warto w życiu tęsknić. Poza tym mamy także dwa dodatki w temacie rozmów z dziećmi dzieci o wierze i śmierci, a także o nowotworze. W tekście ksiądz odwołuje się do Pisma Świętego, papieży, a także do sztuki religijnej, zadając liczne pytania, skłaniające do refleksji. Dotyka wielu tematów, próbując trochę nami wstrząsnąć – byśmy przestali czekać, aż nam się to życie wydarzy samo, a byśmy wzięli za to życie odpowiedzialność. 

Kim był ksiądz Jan Kaczkowski? 

Ksiądz Jan Kaczkowski – nazywany przez siebie samego onkocelebrytą z racji swojej choroby nowotworowej był nieprzeciętnym, szczerym kapłanem. Niestety w wieku 39 lat Pan zabrał go do siebie. Na szczęście zostały po nim liczne kazania i notatki, które dziś są dla nas wskazówkami, jak żyć – i to żyć w pełni, jak mówił nam Pan Jezus, który chciał, abyśmy nie tylko mieli życie, ale żebyś żyli w obfitości. Ta książka zawiera zbiór takich wskazówek, które mogą obudzić w czytelniku życie. Serdecznie polecamy!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie