• Kategorie
  • Szukaj
  • ADWENT

Witaj w kategorii z produktami na adwent! Znajdziesz tu narzędzia, które pomogą Ci owocnie przeżyć przygotowanie do Bożego Narodzenia. Adwentto okres pełen nadziei i radości, który przypomina nam o niezwykłym wydarzeniu narodzin Jezusa Chrystusa. Zaczerpnij z oferowanych przez nas pomocy, by jeszcze lepiej przeżyć ten czas duchowo.

„Droga do nieba” – gra na adwent dla całej rodziny

„Droga do Nieba” to niezwykła gra planszowa, stworzona z myślą o całej rodzinie, aby umilić i wzbogacić czas adwentowego przygotowania. W tym radosnym czasie oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa, nasza gra może stać się dla Was nie tylko formą rozrywki, ale również narzędziem do pogłębienia więzi rodzinnych oraz duchowej refleksji.

„Droga do Nieba” to nie tylko gra planszowa, ale także narzędzie do pogłębienia duchowego życia rodziny i przygotowania serc na przyjście Zbawiciela, przypominające nam, że Chrystus po to właśnie zszedł z nieba na ziemię, aby nam ułatwić drogę do nieba – tak dosłownie. Dlatego też zachęcamy Was do odkrywania w sobie radości, nadziei i miłości, które towarzyszą nam w oczekiwaniu na cud w Betlejem. Niech to będzie prezent na adwent, który pomoże jeszcze lepiej przygotować się do jego owocu, czyli Bożego Narodzenia.

Drzewo Jessego – adwentowe przygotowanie dla dzieci

Pod nazwą „Drzewo Jessego” kryje się książka, która ukazuje historię oczekiwania na Mesjasza, przedstawioną poprzez genealogię Jezusa. To nie tylko pięknie ilustrowana opowieść, ale także zachęta do głębszej refleksji nad sensem adwentowego czasu. Poprzez odniesienia do drzewa genealogicznego Jezusa, wzbudza w nas pytania o nasze własne korzenie wiary i o to, jak możemy przyczynić się do przygotowania serca na przyjście Chrystusa.

Drzewo Jessego to zaproszenie, na wspólne, rodzinne zgłębianie historie biblijnych, także tych mniej znanych. Jedno opowiadanie na każdy dzień adwentu to dobry sposób, by codziennie doświadczyć oczekiwania na przyjście Mesjasza. Język dostosowany jest do młodego czytelnika i pokazuje, jak spojrzeć na Boże Narodzenie przez pryzmat zwykłych, codziennych dziecięcych przygód.

Adwent – radosne oczekiwanie ze wsparciem

Adwent to czas, który pozwala nam zwolnić tempo, zanurzyć się w modlitwie i medytacji, oraz przypomnieć sobie o głębokiej tajemnicy Bożej Miłości, która objawiła się w przyjściu na świat Boga w maleńkim Dzieciątku.  Zapraszamy Cię do doświadczenia adwentowego oczekiwania w sposób szczególny i głęboki, wykorzystując dostępne w ofercie naszego sklepu produkty.